Saddest Mind
http://saddestmind.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 İleri>>
Cevapla
tikiufuk

2 ciftte ben kelam ediim madem laf buraya kadar geldi...
1-kardes escinsellik bi tercih meselesidir,ben arkadaslar oledir demiorum ama aynı kaptan supangle yiyolar yaw...darkie arkadasim olayi örtbas etmeye çalışıosun ama bizde senle ruh gibi arkadasız kardeşiz aynı kaptan bok yedikmi şimdiye kadar bilader weya-okan kendine gel kırıcı oluyosun- gibi bi cümle çıktımı kardes .. yok baba .. çıkamaz kardeslikte yoktur böle bişe yani...hatunum bana böle vızvızlar ancak bende yeter bu okanın çektiği açısından yaklaştım olaya kardesim...

2-şimdi eşcinsellik dedik tercih meselesi ama pijlik meselesi baska bi meseladir kalıtsal felan bi durumdur,yani tercih değişebilir ama cianda sende kalıtsal bişe war bilader saf kan bir pijsin(kişisel bir hesap makinası olayı warda arkadaslar,saldırı amaçlı bi yazı değil artık gercekleri saklamama kararı aldım)

3-okan senlede defalarca konustuk bırak bu herifi seni yıpratıo kızmı istion erkekmi ne istiosan bundan iisini buluruz sana kardesim.

4-örneği değiştiriyorum-cian dawul çalamıo ama kimse gelipde bunu yuzune konusmuyo-örnek olcaksa biras gerçeğe uygun olsun:))

sewgiler hepiniz kardesimsiniz...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Haziran 2007 2:48 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Darkie

eh madem gerçekler konuşuluyor benimde vardır iki çift lafım..

okan ve ciyan konusuna gelelim..kamuoyunda bir izlenim oluşmuştur bu arkadaşlarımızla ilgili..ilişkilerinden söz edilmekte..bakın biz homojen bi grubuz..artık ne anlarsanız..(lan gay diye söylenti çıkacak olum..temizleyemessiniz bi daha)
grupta arkadaşlık ön plandadır..kimse kimsenin çaldığına tek kelime etmemiştir şu güne kadar(en azından yüz yüzeyken,arkadan neler döner bilmiyorum)
sonuç itibariyle seneye kim öle kim kala..herkes burda olursa,iş güç mani olmassa neden olmasın ama aksi durumda korkarım ki olay biter..en mühim nokta ise binaural ve icarus sevgili diildir,sadece arkadaşlardır..bu da böyle biline..
okan bodrum..gidilsin..

(Darkie tarafından 9 Haziran 2007 12:28 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Haziran 2007 12:27 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
icarusdream

guzel bi grup ilişkimiz oldu.akustik travmalarıma ragmen mutluyuz(?)..ama ben hala aletleri satıp bodruma yerleşelim derim..bide okan bas falan..

(icarusdream tarafından 9 Haziran 2007 11:46 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Haziran 2007 11:45 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
binaural

aslında durum dağılma değil tabi ama gelecek sene neyin ne olacağı pek bilinmiyor. grup elemanları olarak hepimiz çok iyi arkadaşlarız. yani öyle "okan’da hiç bas çalamıyo" ya da "efe’nin sesi de hiç iyi değil, valla ben ondan iyi söylerim" gibi sebeplerle bi dağılma olmaz . seneye hepimiz kayseri’de olursak tabiiki beraber olacaz.
yazdıklarınız için de çook teşekkürler
not: 1- tiki, en sonunda okan’la ilişkimiz rayına girdi. seviyeli bir arkadaşlığımız var. hatta bir aşama daha katederek, dün aynı kaptan supangle bile yedik.
2- "not 1" diye giriş yaptım ama bulamadım buraya ne yazacağımı. insan daha önceden 2’nin ne olduğunu tasarlar, öyle yazar "not 1" diye, di mi?
3- al işte, bu da gereksiz bir madde
düzeltme, özür, vs: okan yanlış anlama lütfen. bas çalamıyo değilsin. o cümle sadece örnekleme yapmak içindi. onun yerine "cian’da metronom tutamıyo" ya da "hadi len! o da davul mu çalıyo?!" da yazılabilir.

(binaural tarafından 9 Haziran 2007 12:00 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Haziran 2007 9:29 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
vetooy

bir imza da benden

dagılmayın sakın : (
Bu mesajın yazıldığı tarih : 4 Haziran 2007 4:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kv_vokal

Bi dakika yaa:( Kim dağılıyo??Gecen sene konserini izledikten sonra ’evet bu adamlar gerçekten sağlam, hatta bu okulun da en iyi müzisyenleri’ dediğim adamlar şimdi dağılırsa...:(  gençlerin de umudu kırılır o zaman...Yani 4-5 sene uğraşıp emek verip okul bitmeye yakın ’zaman problemi’ yüzünden dağılacaksak neden uğraşıyım ki diye bi düşünüyo insan...bence sizin gibi adamlar bu işi bırakmamalı...aksine,sonuna kadar gitmeli...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Haziran 2007 1:11 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
tikiufuk

dağılmamalısınıs...
(binaural once okanla ilişkilerini düzenle onu haketmiosun!)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 30 Mayıs 2007 4:10 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Alkollica

Saddest Mind

Kardeşlerim bizi yarı yolda mı bırakıyorsunuz?
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Mayıs 2007 5:13 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
siyah_beyazruh

walla ben de grubun dağılmamasından yanayım ama geçenlerde - taa 1 ay önce =)) - cihanı gördüm cidden dağılmış durumdaydı. malum arkadaşlar gerçekten zamanla yarışıolar, ben SADDEST MIND dağılmasın diyenlerdenim kampanyaya katılıyorum herkesi foruma bekliorus ! ! !
Bu mesajın yazıldığı tarih : 14 Mayıs 2007 12:54 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
icarusdream

ben dağıldm binaural,topla beni...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Mayıs 2007 3:53 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 İleri>>