Saddest Mind
http://saddestmind.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 İleri>>
Cevapla
Darkie

ufuk geçen sakalı aralıyıp baktım çenem var galiba ehe.. (:

neyse ciyan spk yı verdi ya yemişim saddest mind ı..haa unutmadan kendisinin yeni mazereti sayıştay..bu fazla götürmicek kendisini belki ama bi kaç hafta idare eder..

yavuz iş güç ekmek kavgası derken çöktü laa..yaşlandı bariz adam..allahtan siteye girmiyoda görmicek bunları..üzülür çocuk yoksa..

okan diyet kola içedursun,göbek sabit,hazır ve nazır şekilde..arada uğrada yürüyüşe çıkalım talas boyu okan..(ciyan kıskanır muhtemelen ama herşey ciyana daha iyi görünebilmek için..)

efe mi?yaşıyo mu o?arada gel bize olum efe..eski günlerdeki gibi yellenir uykumdan uyandırırsın beni..(böyle bişey olamaz..ne yiyosun be olum..hatta ve hatta insanmısın?)

tikiiii..gözlerim doldu bak..askere gönderices seni ha..orda da elbet kokteyl havasında elinde çay bardağı gezersin de ibf kantinine benzemez orası..o masalarda kız olmıcak tikiiii :( (5 ay laa geçer hemen üzülme)

saat olmuş sabahın 5i ben nelerle uğraşıyorum bre..erken kalkıp ders çalışmak var..haydeee...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Ekim 2007 5:27 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
tikiufuk

Flaş Flaş Flaş!!!
Saddestmind grubuna ne oldu ...
Davulcudan baslayalim zira en renkli sima kendisi olur:) tamamenkişisel olarakta tanıdıgımız cian en sonunda SPK lisansını aldı!!!!!!  bascı okanla ilişkileri suruncemede belirsiz hala okanı ewe yemege dawet etmemiş :))
ritm gitar yawuz ewlendi iş kurdu okul biterde kısmet olursa yakında yegen sewecez felan derdim ama daha askerlik war sonra olur inş. da bizde yegen seweris yegenin sunnetine gideris artan parcayıda cian amcasına yediriris.:)))
solo gitar efe - alison-darkie-vs... çok nicki war kendisinin buraya sıgmaz tanıyanlar bilir uzun boylu saçlı renkli goslu çenesnin olup olmadıgını bilmedigimiz arkadas sakalsız kendisini hala gormedim ,çokmu sasırtıcı diyeceksiniz 6 yıldır aynı okuldayıs ama cenesi yok diyebilirim..efe okulu bitirdi kpss çalışıo çokda azimli inş. ilerde burokrat olarak goreces kendisini...
bascı okan en son bizim kafede diet kola içerken yakalandı kendisinin rejim yapmadıgını iddiaa edior we ilerde ben doktor olacam siz ne olacaksınız ne maaş alacaksınız ,fakir olacaksınız arkadas gibi demeçleri war:))
we unutulmaz wokal efe en son kızarkadasıyla anayurda bawul tasırken goruldu hala kendisinden haber alamadık:))))

unutmayın unutulanlar unutanları asla unutmazlar  :)))
hehehe...:)))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Ekim 2007 3:56 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
icarusdream

ufuk kafe mi kaldı,sen mi kaldın,ya da ben var mıydım olmadı cihanın konumu.ufuk bak eskişehir dedin,kpss geldi gitti oyle be dream on vaziyetleri.cukurova cok sıcak ufuk..bildin gibi deil.ilişkimiz mutualizmden ote gitmez                bizim cihanla.hem tıpcı deilsin hem davulcu tiki:)kıskanmakla kendine zarar vermekten 1 adım ote gidemezsin.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Temmuz 2007 9:15 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
tikiufuk

şu kız arkadaşta nette nerde gorse beni bi şekilde bi laf sokup gidio..:) bak kız arkadas bunların yaptıı rahatsız etmio beni ama artık mewcut bi ilişki warsa açıklansın,cafede oturamaz olduk bunların birbirine kıskançlık tribi yuzunden:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Temmuz 2007 11:57 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
_nanick_

ufuunda huyudur öle her işe sokmasa burnunu rahat etmez =) cianla olan bütün ilişkileri kıskandıı konusunda nedense büyük bir içgüdüsel teori geliştirdim..yapamam mı? yaptım bile =D ehue

yani kıssadan hisse:açın halinden zengin tıpçı anlamaz =P
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Temmuz 2007 11:27 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
tikiufuk

demekki içten çöküyo , aralarındaki ilişki kotuye gidince böle oluyo öle yarı osmanlıca dewrik cumlelere lüzum yok kardes,sende cianla ilişkinden utanıosan söle çocuu oyalama gitsin yoluna:))

her iibf li açdeğildir bilader ,her tıpçıda zengin olmaz!!:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Haziran 2007 9:37 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
siyah_beyazruh

sonuç olarak ne dicez???
kale içten mi çöküyo yani???
=(
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Haziran 2007 9:05 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
icarusdream

tebabet in kafamdaki kapladıgı alandan dolayı uzak kaldık ekranlara..cianla reklamın iyisi kotusu olmaz mantıgıyla cıktıgımız bu yolda ilişkimiz ufuk ve efeden nie bu kadar tepki aldı ki.budamı reklamın bi parcası ki ola.vel hasıl aramızda dengesiz bi kardeslik var,istikrarsız bi ilişki digelim yada.ama tiki nin ne bireysel kuyruk acıları,nede efe nin(saclı olan) sahnede yada studyoda bizle kurmak istedigi göz temasına ulasamama huznudur bence bu lafları soyleten onlara.cihan is our brother and always be my brother felsefesi her nefeste zuhur eder beynime(zuhaha).grubun dagılıp dagılmama konusuna gelince;en azından yapay da olsa bi gundem  gerektir,kurmayada dagıtmayada)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Haziran 2007 7:52 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
tikiufuk

cian benim kardesimdir , solediklerimin yarisi dogrudur ama cian benm kardesimdir....
(oldumu cian...:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 14 Haziran 2007 2:24 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
siyah_beyazruh

vay vay vay . . .
daha neler duyacaz yawf . . .
herkese akan giden devam eden hayatında başarılar dilerim . . .
GRUBUMUZUN biraraya gelebilmesi dileğiyle daha doğrusu GRUBUMUZU tekrar dinleyebilmek dileğiyle. . .
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Haziran 2007 7:54 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 İleri>>